Hakkımızda - Gemsat Gaz Ekipmanları - Bursa

Hakkımızda

AnasayfaKurumsal
Hakkımızda
Hakkımızda

Gemsat Gaz Ekipmanları San. Tic. A.Ş. 1998 yılında Beşevler Küçük Sanayi Sitesi’nde 300 m² ‘ lik kapalı alanda Doğalgaz Basınç Düşürme ve Ölçüm istasyonları imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Faaliyetlerine Çalı mah. Çınarlık cad. No:10’da 2000 m² ‘ lik kapalı alanda devam eden Gemsat Gaz Ekipmanları San. Tic. A.Ş.; 2019 yılında global anlamda enerji sektörünün öncüsü, dünya üzerinde Avrupa’dan Asya’ya 11 tesisi olan İtalyan Pietro Fioretini firması tarafından hisseleri devralındı.

Kuruluşunda sektördeki liderliği ele geçirmeyi, teknolojik gelişmeleri güncel biçimde takip etmeyi, kalitenin sürekli geliştirilmesini  hedef alarak benimsemiş ve günümüzde bu hedefleri yakalamıştır.

Gemsat Gaz Ekipmanları San. Tic. A.Ş. 25 m³/h Kapasiteden 1.000.000 m³/h kapasiteye ,21 mbar basınçtan 75 Bar basınca kadar basınç düşürme ve ölçüm istasyonları imalatı gerçekleştirmektedir.Büyük orandaki stoklarıyla müşteriye en kısa sürede ,en ekonomik , en kaliteli istasyonları imal etmektedir.

Siparişin alınmasından imalatın tamamlanmasına kadar müşterinin yanında olduğumuz gibi, yapmış olduğumuz imalatın işletmeye alınmasından sonra da bol yedek parça stoğumuzla ve sorumluluğunun, imalat sorumluluğu kadar önem arz ettiğini düşündüğümüz servis hizmetimizle müşterinin daima yanındayız. Doğalgaz basınç düşürme ve ölçüm istasyonları ve servisi konusunda lider olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu iddiamızı da ispat etmek için her an hazır olarak bekliyoruz.